HAKKIMIZDA

 

        Firmamız 1991 senesinde aile işletmesi olarak, kozmetik ve tekstil sektörüne yönelik plastik  ambalaj üretimi ile faaliyetine başlamıştır.

 

 İlerleyen süreçte ürün çeşidimizi arttırmak ve müşterilerimizin markalarını yansıtmalarında daha çok ürün çeşidi sunabilmek amacıyla, yurt dışında kozmetik, ilaç-ecza, zeytinyağı şişe ve kapak  üretim yapan köklü firmalar ile stratejik işbirliğine girilerek, sipariş odaklı ithalatının yanında, özel kalıp ve üretim çözümleri de sunmaktayız.

 

      Sektörü yakından takip ederek; Müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçları doğrultusunda, siparişe özel cam şişe ve kavanoz imalatının yanında ayrıca "Lüks Serisi" kozmetik şişeleri, parfüm şişeleri, ilaç ve ecza şişeleri ve çok amaçlı kullanıma uygun şişelerin de siparişe özel ithalatını gerçekleştirmekteyiz.

 

        Firmamız, oldukça zengin ürün çeşitliliği ile, kaliteli ambalaj arayışında olan üreticilerin kısa zamanda en çok tercih edilen tedarikçilerden biri olmayı başarmıştır.

 

        2009 senesinden itibaren öncelikle müşterilerimizin markalarına özel fason parfüm ve kolonya üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

 

         Fason parfüm ve kolonya üretimimizde, formül hazırlanmasından başlangıç ile, şişelerin dekorasyon çalışması, ürünlerin şişelenmesinden, kolilenip sevk edilmesine kadar  her aşamada titiz davranarak, azami müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız.

 

        2012 senesinde, ürün grubumuza Likit ve yarı likit ürünlerin dolumunu yapmak üzere,  çok yer kaplayan, hantal ve kompresör gerektiren dolum makinelerinin yerine, yenilikçi anlayışımız ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz, ayrıca kompresör gerektirmeyen, kullanıcının 220 Volt elektriğin bulunduğu her yere kolaylıkla götürüp dolum yapabileceği gürültüsüz, bakım gerektirmeyen,  T.P.E ve Avrupa patent başvuruları yapılmış ve  onay süreci tamamlanmak üzere olan, üretimini yaptığımız pratik dolum makinesi ile de müşterilerimizin dolum  ihtiyaçlarına, ekonomik ve pratik çözümler getirmekteyiz.

 

        Ve ayrıca kozmetik ve ilaç sanayine yönelik, sektöre yenilik getirecek makine ve cihaz geliştirmelerimiz sürmektedir.

 

Firmamız markalarımızı ve ticari faaliyetlerimizi; 2019 senesinde "Haktan Teknoloji Dış Ticaret A.Ş." ünvanını çatısında birleştirerek, pazar payımızı yurt içi ve yurt dışında arttırarak sürdürmeye devam etmektedir.

 

        Kozmetik ve ilaç sanayinde ürün üreticisi olan müşterilerimizin, ambalaj ihtiyaçlarına  çözüm getirebildiğimiz sürece,  işimizi şevk ile yapmayı sürdüreceğiz.

Haktan Teknoloji Dış Ticaret A.Ş.

 

0216 610 12 73 0216 610 12 73
Toptanesans.com © 2023