Vidalı Ağız Kobalt Mavi Cam Şişe

Vidalı Ağız İlaç ve Ecza Şişesi: Vidalı ağız kobalt mavi ve yeşil renk ilaç ve ecza şişelerinin ağız çapları 18mm.'dir.

 

Özellikleri: Talebe yönelik, kobalt mavi, yeşil, amber renk ve renksiz/naturel  şişe thalatımız bulunmaktadır. İstenirse belli minimum adetlerden başlangıç ile ve ayrıca ücretlendirilerek, komple opak renklendirme yapılmaktdır.

 

Fiyat teklifi taleplerinizde: Vidalı ağız ilaç ve ecza şişeleri taleplerinizde, kapak tercihleriniz ile birlikte (alüminyum kapak, plastik kapak, kilitli kapak, içten damlalıklı kapak, pipetli damlalık kapak, fırçalı kapak, sprey valf, oral valf, burun spreyi vb. gibi) aşağıda ilettiğimiz ayrıntılı bilgileri bilgi@durukimya.com e-posta adresimize lütfen iletiniz.

 

Şirket olarak taleplerinizde; Şirket ünvan, adres, firma sabit telefon ve faks numaranızı, yetkili isim-soyad bilginizi,

Şahıs olarak taleplerinizde; İsim - soyad, adres, telefon bilginizi,

  • Ürün talep adedinizi,

  • Talebiniz olan ürün kod numaralarını ve şişe hacmini,

  • Kapak tercihiniz; alüminyum kapak, plastik kapak, kilitli kapak, içten damlalıklı kapak, pipetli damlalık kapak, fırçalı kapak, sprey valf, oral valf, burun spreyi  vb. gibi

  • İletişim bilgileriniz ile birlikte  lütfen talebinizi ayrıntılı olarak yazınız.

  • Eksiksiz gönderilen tüm iletiler mutlaka yanıtlanmaktadır, tüm bilgileri iletmenize rağmen 1 iş günü içinde iletinize yanıt almadıysanız, lütfen telefon ile arayarak iletinizin bize ulaşıp ulaşmadığını sorunuz.

ÜRÜN SAYFALARI HAZIRLANIYOR

Bu kategoride henüz ürün Yok.
0216 610 12 73 0216 610 12 73
Toptanesans.com © 2023